Атракціон гойдалка "Чарівна пригода"

$130

Представляємо вашій увазі атракціон гойдалку "Чарівна пригода"! Цей яскравий і захопливий атракціон виконаний у вигляді чарівного єдинорога, який обов'язково приверне увагу дітей.

"Чарівна пригода" - чудове рішення для розважальних центрів, ігрових майданчиків і дитячих зон у торговельних комплексах. Його привабливий дизайн і яскраві кольори зроблять його улюбленим місцем для ігор і розваг для малюків.

Цей атракціон має не тільки привабливий зовнішній вигляд, а й міцну конструкцію, що забезпечує безпеку та довговічність. Вантажопідйомність до 60 кг забезпечує можливість використання атракціону дітьми різного віку та вагових категорій. Діти насолоджуватимуться гойданням на спині чарівного єдинорога, а їхні батьки будуть спокійні за їхню безпеку.

"Веселкова пригода" стане чудовим доповненням до вашого бізнесу, залучаючи нових відвідувачів і роблячи ваше місце ще більш привабливим та унікальним.

Ви можете легко налаштувати приймання грошей від 1 до 5 монет (або жетонів) і час роботи від 1 до 10 хвилин.

Встановлено систему статистики, яка показує скільки разів вмикалася качалка і відповідно скільки грошей вона заробила.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Увага та повага до кожного клієнта!

Ми з радістю, детально проконсультуємо Вас з усіх питань. Телефонуйте або пишіть!

Характеристики

Інші
Висота 1.13 м
Довжина 1.2 м
Ширина 0.72 м
Харчування 220V
Артикул ЕК-779
Доставка Транспортна компанія
Додати відгук

$130

Прокрутити до верху