Автомат кран машина, призовий автомат "Colorful Baby"

$150

Ласкаво просимо у світ хвилюючих пригод із нашим дитячим призовим автоматом - "Colorful Baby"! Цей захопливий атракціон обіцяє маленьким дослідникам незабутній досвід захопливої гри та можливість виграти захопливі призи.

Особливості "Colorful Baby":

Популярність і Користувацький Потік Апарати з видачею призів користуються високою популярністю і привертають великий потік відвідувачів і прибутку.

Ігровий процес Керуйте затискним пристроєм за допомогою спритності та вправності, намагаючись захопити цінні призи, розташовані всередині автомата.

Універсальність і легкість встановлення: Призові апарати можуть успішно встановлюватися в різних локаціях, як-от супермаркети, кінотеатри, торговельні комплекси, виставкові зали, громадські парки відпочинку. Їхня універсальність дає змогу розширювати сфери застосування, залучаючи нову аудиторію.

Барвистий дизайн Атракціон оформлений у яскравих і привабливих кольорах з використанням LED підсвічування, створюючи веселу і позитивну атмосферу для всіх учасників.

Яскравий екран : На вершині автомата встановлено яскравий і барвистий екран, який привертає увагу відвідувачів і створює атмосферу неонової пригоди.

В автоматі вже встановлено монетник, який працює з монетами або жетонами, а за необхідності можна встановити купюроприймач.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про можливості для вашого бізнесу!

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Категорія Призові апарати
Висота 2.15 м
Ширина 0.8 м
Глибина 0.9 м
Харчування 220V
Артикул АВТКРАН-777
Додати відгук

$150

Прокрутити до верху